MELISSA RIDGE RACE 5K

Age Group Results

March 30, 2019


Results By Chip-2-Chip Race Timing Chip-2-Chip Race Timing


5K Men: Top Finishers 15-18 19-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-69
5K Women: Top Finishers 19-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-69 70-74
1ST GRADE & UNDER Men: 0-99
1ST GRADE & UNDER Women: 0-99
2ND GRADE Men:
2ND GRADE Women:
3RD GRADE Men:
3RD GRADE Women:
4TH GRADE Men: 0-99
4TH GRADE Women:
5TH GRADE Men: 0-99
5TH GRADE Women: 0-99
6TH GRADE Men: 0-99
6TH GRADE Women: 0-99
7TH GRADE Men: 0-99
7TH GRADE Women: 0-99
8TH GRADE Men: 0-99
8TH GRADE Women: 0-99

5K

Top

Female Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Kelly David Allen 1234 40 6 21:50.81 21:55.33 0:04.52 7:01/M
Top

Female Master Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Aymee Powell Denison 1335 40 9 23:18.04 23:26.34 0:08.30 7:30/M
Top

Female Grand Master Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Linda Shipes Melissa 1348 51 27 26:11.15 26:18.11 0:06.96 8:25/M
Top

Female 19 to 24

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ceci Carillo 1011 20 39 28:01.12 28:06.25 0:05.13 9:01/M
2 Kourtney Gasaway Melissa 1607 20 66 38:17.10 38:51.24 0:34.14 12:19/M
3 Kaitlyn Bomer Anna 1603 24 73 40:22.06 40:36.55 0:14.49 12:59/M
4 Megan Beattie Howe 1210 24 96 48:38.95 49:04.42 0:25.47 15:38/M
Top

Female 25 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Lindsay Ledford Mckinney 1291 26 8 22:32.19 22:36.41 0:04.22 7:15/M
2 Amber McGlynn Melissa 1319 28 12 23:37.97 23:44.35 0:06.38 7:36/M
3 Katie Sayers Melissa 1344 27 33 27:01.05 27:15.82 0:14.77 8:41/M
4 Allison Hamilton Murphy 1266 25 38 27:48.08 27:52.36 0:04.28 8:56/M
5 Alisa Baker Anna 1205 29 52 30:19.40 30:29.52 0:10.12 9:45/M
6 Skylar Rueb 1639 28 58 34:57.96 35:06.25 0:08.29 11:14/M
7 Chandler Ladd Melissa 1284 29 65 37:50.90 38:03.48 0:12.58 12:10/M
8 Sydney Gasaway Melissa 1260 27 67 38:54.50 39:30.07 0:35.57 12:30/M
9 Elizabeth Foster Mckinney 1253 25 82 44:17.73 44:40.21 0:22.48 14:14/M
10 Samantha Yarbrough Anna 1400 26 108 55:53.15 56:22.41 0:29.26 17:58/M
Top

Female 30 to 34

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Hillary Croissant Melissa 1232 32 25 26:00.83 26:21.01 0:20.18 8:22/M
2 Catherine McKoy Melissa 1602 33 80 42:33.28 42:57.18 0:23.90 13:41/M
3 Brittany Spielman Melissa 1350 33 105 50:03.04 50:17.16 0:14.12 16:06/M
4 Jade Anderson 993 31 107 55:29.89 56:01.71 0:31.82 17:50/M
5 Cassi Harrison 1028 34 110 57:37.83 59:20.72 1:42.89 18:32/M
Top

Female 35 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Summer Friis Melissa 1254 36 13 23:52.82 23:57.40 0:04.58 7:40/M
2 Emily Tsutsumi Anna 1386 36 19 25:12.36 25:18.90 0:06.54 8:06/M
3 Leigh Anne Boudreaux Anna 1216 39 30 26:46.07 26:52.11 0:06.04 8:36/M
4 Holly Stover 1635 36 42 28:29.71 28:35.11 0:05.40 9:10/M
5 Breanner Murphy 1606 39 46 29:09.10 29:09.10 9:22/M
6 Monica Hernandez Melissa 1270 37 81 43:16.08 43:41.16 0:25.08 13:55/M
7 Rachel Wester 1056 37 90 47:53.32 48:41.35 0:48.03 15:24/M
8 Clair Angles 1003 35 101 49:43.37 50:30.01 0:46.64 15:59/M
9 Sheena Boone 1005 36 111 57:39.44 59:23.62 1:44.18 18:32/M
Top

Female 40 to 44

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Cari Montgomery Frisco 1323 44 26 26:10.20 26:21.19 0:10.99 8:25/M
2 Martha Raine 1041 41 37 27:31.25 27:36.28 0:05.03 8:51/M
3 Debbie Chapla Mckinney 1223 40 48 29:14.59 29:28.10 0:13.51 9:24/M
4 Stefani Day Frisco 1239 42 71 39:29.01 39:51.22 0:22.21 12:42/M
5 Lauren Scallan Melissa 1623 42 75 41:04.66 41:26.24 0:21.58 13:12/M
6 Renee Hicks 1647 41 79 42:10.84 42:26.08 0:15.24 13:34/M
7 Kim Dean 1025 42 85 46:08.52 46:54.60 0:46.08 14:50/M
8 Samantha Smith 1055 43 86 46:12.89 46:55.04 0:42.15 14:51/M
9 Beth Nye Mckinney 1331 41 94 48:30.68 48:50.35 0:19.67 15:36/M
10 Erin Mynatt Melissa 1327 40 99 49:14.03 49:38.45 0:24.42 15:50/M
Top

Female 45 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Betty Wathall Melissa 1392 48 44 28:47.72 30:08.00 1:20.28 9:15/M
2 Tarrin Vanderven 1049 49 57 34:22.82 34:56.75 0:33.93 11:03/M
3 Michele Austin Melissa 1204 46 69 39:16.23 39:23.64 0:07.41 12:38/M
4 Melissa Walch 1052 48 76 41:11.08 41:48.85 0:37.77 13:15/M
5 Tracy Golladay 1053 46 87 46:13.99 46:55.80 0:41.81 14:52/M
6 Jennifer Henry Richardson 1268 48 92 48:25.64 48:50.12 0:24.48 15:34/M
7 Jenifer Grace 1026 46 93 48:26.42 49:06.56 0:40.14 15:34/M
8 Dawndi Morrell Melissa 1325 46 98 49:13.48 49:38.41 0:24.93 15:50/M
9 Kisha Maurer Mckinney 1298 47 109 57:33.21 57:56.74 0:23.53 18:30/M
Top

Female 50 to 54

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Alex Eichel Melissa 1246 50 47 29:13.03 29:33.85 0:20.82 9:24/M
2 Lachelle Via 1050 51 50 29:29.25 29:40.28 0:11.03 9:29/M
3 Tonya Lebo Melissa 1290 51 63 36:37.35 37:17.34 0:39.99 11:46/M
4 Stephanie Farrell Anna 1248 50 64 37:49.51 38:03.14 0:13.63 12:10/M
5 Mary Williams 1057 51 89 47:41.68 48:23.87 0:42.19 15:20/M
Top

Female 55 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Louise Hickey Melissa 1274 55 72 39:35.24 39:45.11 0:09.87 12:44/M
2 Krista Johnson Anna 1278 55 74 40:22.19 40:36.67 0:14.48 12:59/M
3 Gail Barnette Melissa 1208 56 91 47:54.87 48:02.83 0:07.96 15:24/M
4 Kay Rea 1042 56 95 48:32.31 49:07.46 0:35.15 15:36/M
5 Gail Dansby Melissa 1233 56 113 1:03:22.21 1:03:48.28 0:26.07 20:23/M
Top

Female 60 to 69

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Leslie Brunson Van Alstyne 1217 60 45 29:02.62 29:39.52 0:36.90 9:20/M
2 Kathy Mixson Melissa 1322 69 68 39:05.38 39:45.60 0:40.22 12:34/M
3 Susie Webb Denison 1394 63 78 42:00.07 42:24.12 0:24.05 13:30/M
4 Lelia Spinella 1045 63 103 50:00.21 50:30.23 0:30.02 16:05/M
5 Brenda Nelson 1039 61 104 50:00.80 50:31.46 0:30.66 16:05/M
6 Linda Bannister Melissa 1207 68 112 1:03:21.86 1:03:50.09 0:28.23 20:22/M
Top

Female 70 to 74

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Joann Madding Melissa 1292 70 84 46:01.25 46:10.32 0:09.07 14:48/M
Top

Male Overall Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ricky Stover Melissa 1382 43 1 19:33.20 19:34.43 0:01.23 6:17/M
Top

Male Master Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Terry Chaloupka Melissa 1222 44 10 23:23.74 23:31.67 0:07.93 7:31/M
Top

Male Grand Master Winners

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Eric Armstrong Lewisville 1203 56 21 25:32.15 25:44.06 0:11.91 8:13/M
Top

Male 15 to 18

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Blake Chaloupka Melissa 1221 18 2 20:12.65 20:12.65 6:30/M
2 Jose Almaguer 1651 18 4 21:05.08 21:16.74 0:11.66 6:47/M
3 Riley Boren Melissa 1214 18 14 24:04.75 24:16.39 0:11.64 7:44/M
4 Omar Villegas Melissa 1390 18 16 24:49.00 25:00.22 0:11.22 7:59/M
5 Jake Lebo Melissa 1287 15 31 26:46.68 27:00.87 0:14.19 8:36/M
6 Danny Giles Mckinney 1261 16 41 28:26.46 28:39.20 0:12.74 9:09/M
7 Luke Nichols Melissa 1330 15 53 30:32.52 30:48.91 0:16.39 9:49/M
8 Zachry Kearl 1034 16 62 36:26.14 37:13.54 0:47.40 11:43/M
Top

Male 19 to 24

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Chris Phelps 1621 24 54 31:05.81 31:08.20 0:02.39 10:00/M
2 Alex Beattie Melissa 1209 23 97 48:39.39 49:04.83 0:25.44 15:39/M
Top

Male 25 to 29

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Zachary Price Mckinney 1337 25 7 22:29.68 22:31.73 0:02.05 7:14/M
2 Bradey Gasaway Melissa 1259 27 17 24:58.29 25:02.80 0:04.51 8:02/M
3 Dan Smith Melissa 1349 28 28 26:11.24 26:21.89 0:10.65 8:25/M
Top

Male 30 to 34

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Jared Castor Melissa 1641 32 5 21:37.71 21:37.71 6:57/M
2 Paden Whetzel Melissa 1395 32 23 25:49.41 25:52.87 0:03.46 8:18/M
3 Tyler Ferguson Melissa 1249 33 24 25:58.12 26:11.36 0:13.24 8:21/M
4 Phillip Sayers Melissa 1345 34 32 27:00.43 27:15.62 0:15.19 8:41/M
5 Andrew Baker Anna 1206 34 55 33:20.65 33:29.83 0:09.18 10:43/M
Top

Male 35 to 39

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Casey Cox Melissa 1230 38 3 20:52.53 20:55.43 0:02.90 6:43/M
2 Mark McDonald Melissa 1317 39 15 24:35.31 24:46.21 0:10.90 7:54/M
3 Gary Bones Melissa 1213 39 20 25:30.00 25:39.61 0:09.61 8:12/M
4 Steven Powell Denison 1336 38 34 27:12.13 27:21.29 0:09.16 8:45/M
5 Clint Wren Melissa 1399 35 35 27:15.48 27:24.29 0:08.81 8:46/M
6 Kenneth Stroder Melissa 1383 36 49 29:21.17 29:49.45 0:28.28 9:26/M
7 Kevin Harrison 1029 36 56 33:36.39 34:37.22 1:00.83 10:48/M
8 Mark Wester 1628 39 60 36:05.61 36:48.53 0:42.92 11:36/M
Top

Male 40 to 44

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Cash Riley 1043 41 11 23:24.53 23:32.04 0:07.51 7:31/M
2 Kevin Chapla Mckinney 1225 40 18 25:11.20 25:18.06 0:06.86 8:06/M
3 Wesley Hernandez Melissa 1271 40 40 28:12.50 28:38.35 0:25.85 9:04/M
4 Dion Galbreath 1637 42 88 46:56.82 47:09.49 0:12.67 15:05/M
5 Rex Anderson 1001 44 106 55:29.49 56:02.08 0:32.59 17:50/M
Top

Male 45 to 49

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Scot Hall Melissa 1265 46 59 36:04.21 36:17.55 0:13.34 11:36/M
2 Johan Vermeir Rowlett 1389 46 61 36:06.61 36:47.63 0:41.02 11:36/M
3 Brantley Walch 1051 49 77 41:12.15 41:47.83 0:35.68 13:15/M
4 Davi Dossett 1632 47 83 44:40.33 45:00.45 0:20.12 14:22/M
5 Jeff Lebo Melissa 1288 49 100 49:14.40 49:53.69 0:39.29 15:50/M
Top

Male 50 to 54

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Jim Grace 1027 53 22 25:44.25 25:56.42 0:12.17 8:16/M
2 Tom Benton Melissa 1622 51 29 26:29.60 26:44.56 0:14.96 8:31/M
3 Mitzi McCabe Melissa 1299 50 114 1:03:22.64 1:03:50.62 0:27.98 20:23/M
Top

Male 55 to 59

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Johnny Hodge Melissa 1275 56 36 27:22.81 27:25.43 0:02.62 8:48/M
2 Brett Hickey Melissa 1273 55 43 28:44.53 28:54.36 0:09.83 9:14/M
3 Michael Kelly Allen 1279 55 51 29:35.43 30:06.74 0:31.31 9:31/M
Top

Male 60 to 69

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Mark Williams Melissa 1396 62 70 39:25.98 39:43.14 0:17.16 12:40/M
2 Dusty Blayney 1644 67 102 49:57.72 50:27.64 0:29.92 16:04/M
 

1ST GRADE & UNDER

Top

Female

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Hazel Wester 1626 4 2 47:24.71 48:10.87 0:46.16 15:14/M
2 Erin Wester 1625 2 3 47:51.99 48:38.17 0:46.18 15:23/M
Top

Male

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ronin Wester 1627 7 1 36:16.79 37:00.05 0:43.26 11:40/M
 

4TH GRADE

Top

Male

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Jayden Angles 1652 10 1 28:06.97 28:09.01 0:02.04 9:02/M
2 Braeden Vermeir Rowlett 1388 9 2 36:20.03 37:00.88 0:40.85 11:41/M
3 Remington Day Mckinney 1237 9 3 38:14.39 38:16.92 0:02.53 12:18/M
 

5TH GRADE

Top

Female

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Payton Stover 1634 11 1 28:35.13 28:35.13 9:11/M
2 Lily Perkins 1636 10 3 35:29.08 35:44.59 0:15.51 11:25/M
3 Camryn Spielman Melissa 1381 11 4 38:04.43 38:17.40 0:12.97 12:14/M
4 Olivia Little 1643 11 5 38:30.48 38:49.33 0:18.85 12:23/M
Top

Male

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Brayden Davis Melissa 1235 11 2 29:12.96 29:18.70 0:05.74 9:23/M
 

6TH GRADE

Top

Female

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Kylie Hutson Melissa 1277 12 3 26:00.03 26:17.59 0:17.56 8:22/M
2 Leah Sabo Mckinney 1342 12 8 29:32.11 29:49.19 0:17.08 9:30/M
3 Emma Zaidle Melissa 1601 11 9 29:46.70 29:50.03 0:03.33 9:34/M
4 Mckenna Hicks 1646 12 10 32:02.35 32:08.03 0:05.68 10:18/M
5 Brooke Kirkland Melissa 1604 12 11 32:42.77 32:42.77 10:31/M
6 Emily Benedetto Melissa 1212 12 12 33:12.42 33:28.72 0:16.30 10:41/M
7 Rhoby Day Frisco 1238 12 15 38:12.47 38:15.86 0:03.39 12:17/M
8 Briley Neu Mckinney 1605 12 16 38:18.76 38:22.09 0:03.33 12:19/M
9 Chaise Christensen Melissa 1226 12 17 38:18.90 38:22.46 0:03.56 12:19/M
10 Catherine Scallan Melissa 1624 11 18 38:21.17 38:23.66 0:02.49 12:20/M
11 Kenzie Howland 1645 12 20 40:45.84 40:52.17 0:06.33 13:06/M
12 Addison Fletcher Melissa 1251 11 21 40:46.56 40:51.48 0:04.92 13:06/M
13 Haley Schmidt Melissa 1347 11 22 41:18.53 41:23.02 0:04.49 13:17/M
14 Abby Watson Melissa 1393 12 23 41:20.27 41:24.29 0:04.02 13:17/M
15 Ainsley Cash Melissa 1220 11 24 41:29.98 41:42.37 0:12.39 13:20/M
16 Mikayla Coyner Melissa 1231 12 25 42:54.30 43:13.25 0:18.95 13:48/M
17 Addison Foster Melissa 1252 12 26 44:14.67 44:37.37 0:22.70 14:13/M
18 Drew Dossett 1630 11 28 44:40.47 45:00.25 0:19.78 14:22/M
19 Juliet Counce Mckinney 1229 12 29 45:55.24 46:25.91 0:30.67 14:46/M
20 Abigail Moorehead Melissa 1324 12 30 46:05.44 46:24.40 0:18.96 14:49/M
21 Alyssa Saba Meliss 1341 12 31 46:15.67 46:33.71 0:18.04 14:52/M
Top

Male

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ian McDonald Melissa 1300 13 1 22:12.64 22:23.32 0:10.68 7:08/M
2 Tate Kirk Melissa 1282 12 2 25:05.35 25:07.99 0:02.64 8:04/M
3 Nicholas Wistl Melissa 1398 12 4 27:47.46 27:51.65 0:04.19 8:56/M
4 Chance Cabana Melissa 1219 12 5 27:53.95 27:58.61 0:04.66 8:58/M
5 Jacob Chapla Mckinney 1224 12 6 28:11.48 28:19.42 0:07.94 9:04/M
6 Kyle Nichols Melissa 1329 12 7 29:07.03 29:24.11 0:17.08 9:22/M
7 Greyson Dunnahoe Melissa 1244 12 13 35:42.97 35:47.44 0:04.47 11:29/M
8 Jacob Nye Mckinney 1333 11 14 35:49.62 35:53.44 0:03.82 11:31/M
9 Connor Hall Melissa 1264 12 19 40:03.38 40:05.55 0:02.17 12:53/M
10 Landon Stanley 1638 12 27 44:28.63 44:33.82 0:05.19 14:18/M
 

7TH GRADE

Top

Female

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Caroline Little 1642 13 6 31:26.97 31:45.32 0:18.35 10:06/M
2 Emma Hernandez Melissa 1269 13 8 32:13.23 32:37.22 0:23.99 10:22/M
3 Leila Wormington Melissa 1618 11 40:33.87 40:54.26 0:20.39 13:02/M
4 Audra Thompson Melissa 1620 13 13 46:21.17 46:42.04 0:20.87 14:54/M
5 Lilly Lebo Melissa 1289 12 14 49:14.70 49:53.98 0:39.28 15:50/M
6 Avery Williford Melissa 1397 13 16 51:11.60 51:18.19 0:06.59 16:27/M
Top

Male

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Abrum Mitchell Melissa 1320 13 1 21:25.64 21:25.64 6:53/M
2 Parker Hultgren Melissa 1276 13 2 21:25.73 21:25.73 6:53/M
3 Logan Tauch A 1384 13 3 21:25.79 21:25.79 6:53/M
4 Adams Odhiambo Melissa 1609 12 4 21:43.53 21:43.53 6:59/M
5 Ross Hudson Melissa 1612 13 5 24:49.96 24:49.96 7:59/M
6 William Hernandez Melissa 1272 13 7 32:12.54 32:33.86 0:21.32 10:21/M
7 Mason Clark Melissa 1227 13 9 37:21.08 37:41.79 0:20.71 12:01/M
8 Eric Bosley Melissa 1215 12 10 38:58.32 39:29.76 0:31.44 12:32/M
9 Greyson Roarick Melissa 1338 14 12 42:42.76 43:24.60 0:41.84 13:44/M
10 Bishop Curry 1633 13 15 51:07.09 51:17.08 0:09.99 16:26/M
11 Zander Adams The Colony 1201 13 17 54:28.21 54:56.55 0:28.34 17:31/M
12 Tyler Mathieson Melissa 1294 13 18 55:51.28 56:22.99 0:31.71 17:57/M
13 Tristan Mathieson Melissa 1293 13 19 55:52.88 56:25.35 0:32.47 17:58/M
14 Hayden Maurer Mckinney 1297 13 20 57:18.45 57:40.69 0:22.24 18:25/M
 

8TH GRADE

Top

Female 99 and Under

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Maddison Alldredge Melissa 1202 14 3 25:44.13 25:44.13 8:16/M
2 Autumn Bell Melissa 1617 14 4 25:58.02 26:14.69 0:16.67 8:21/M
3 Audrey Burwell Melissa 1218 13 5 28:55.61 29:11.49 0:15.88 9:18/M
4 Sarah Mitchell Mckinney 1321 13 7 30:53.71 39:14.92 8:21.21 9:56/M
5 Elisha Counce Melissa 1619 49 8 32:40.73 32:50.84 0:10.11 10:30/M
6 Heather Fitzpatrick Melissa 1250 14 9 38:53.09 39:15.15 0:22.06 12:30/M
7 Ella Nye Mckinney 1332 14 12 44:16.08 44:35.99 0:19.91 14:14/M
Top

Male 99 and Under

Place Name City Bib No Age Overall Chip Time Gun Time Chip Diff Pace
1 Ian Wood Melissa 1640 14 1 22:38.35 22:40.61 0:02.26 7:17/M
2 Cruz Barnette Melissa 1616 14 2 25:33.10 25:33.10 8:13/M
3 Brady Perry Melissa 1334 14 6 28:57.56 29:00.31 0:02.75 9:19/M
4 Brooks Davis Melissa 1236 14 10 38:59.26 39:05.93 0:06.67 12:32/M
5 Everette Blackwell 1629 14 11 39:06.82 39:09.58 0:02.76 12:34/M
6 Jonah Counce Mckinney 1228 14 13 55:51.45 56:22.88 0:31.43 17:57/M